انواع کار در آرایشگاه

انواع کار در آرایشگاه | تاریخ تاسیس 1393 در خدمت عزیزان دل هست . ارائه ی تمامی خدمات زیبایی، میکاپ، vip عروس، صافی، رنگ و لایت حرفه ای، فیبروز، کاشت مژه، کاشت ناخن ، پاکسازی پوست با چندین سال سابقه کار در آمل .

آمل : خیابان هراز – آفتاب64 – آسمان8

مدیریت : الهام حسینی

انواع کار در آرایشگاه

انواع کار در آرایشگاه

تماس با بانوی هنر   09113250616

شاخه آرایشگری برای کسانی که علاقه به درآمد بالا دارند و استعداد هنر و زیبایی خوبی دارند گزینه خوبی است. آرایشگری یک نوع صنعت زیبایی محسوب می شود و شامل لاین های مختلف کسب و کار است. بسیاری از خانم ها حتی آقایان هم برای آموزش آرایشگری مردانه نیز به این صنعت عظیم روی آورده اند. با ابراز خلاقیت و هنر متناسب با مد روز به سادگی می توانید جایگاه کاری خوبی در این لاین برای خود باز کنید. آموزشگاه آرایشگری زنانه بانوی هنر قصد دارد در این مقاله شما را با پردرآمدترین لاین آرایشگری آشنا کند تا بتوانید برای شروع آموزش آرایشگری بهترین رشته را انتخاب و شروع کنید.

لاین های آرایشگری در راه اندازی کسب و کار آرایشگری

آرایشگری شاخه های مختلفی دارد که مهم ترین آن ها در رشته های زیر خلاصه می شوند:

 1. طراحی و کاشت ناخن
 2. رنگ و مش مو
 3. میکاپ و گریم صورت
 4. اکستنشن مژه ولیفت و لمینت
 5. تاتو و آرایش دائم
 6. پاکسازی پوست
 7. کوتاهی مو
 8. شینیون مو
 9. بافت مو

برای این که بدانید واقعا چه رشته ای درآمد بیشتری برای شما به همراه دارد، ابتدا لازم است خود را در استعدادها و هنر خود بشناسید:

– برای آموزش طراحی و کاشت ناخن لازم است دقت بالایی داشته باشید و مراقبت سلامتی بدنی بخصوص ناحیه گردن خود باشید.

– در زمینه شروع دوره رنگ و مش لازم است مطمئن باشید که به بوی رنگ و مواد شیمیایی آلرژی ندارید. روانشناسی رنگ خوب داشتن با آموزش خوب دیدن نیز میسر است که همه این موارد در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما، بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران،  آموزش داده می شود.

– در زمینه آموزش اکستنشن مژه نیز لازم است دقت بالایی داشته باشید تا چشم که مهمترین اجزای مشتری هست را به خوبی مراقبت کرده و با رعایت موارد بهداشتی، مشتری وفادار خود را افزایش دهید.

پردرآمدترین لاین آرایشگری چیست؟

حال به سوال رایح تمامی خانم ها برگردیم بعد از توضیحات مقدماتی برای خانم هایی که با آموزش آرایشگری و شاخه های آن آشنایی نداشتند. در لیست زیر رشته های آرایشی که پرطرفدار هستند و طبق درخواست و آمار هنرجویان گرفته شده اند به ترتیب برای شما عزیزان لیست شده است. این نکته را لازم است آموزشگاه آرایشگری زنانه ما یادآور شود که با کشف استعداد خود و راه درست آرایشگری با مدرس و مشاور آرایشگری خوب می توانید در هر لاین آرایشگری چه در ایران یا هر کشور دیگری به سادگی درآمد کسب کنید. هنر زبان مشترک تمامی مردم دنیاست.

بهترین شاخه های آرایشگری برای درآمد عبارتند از :

۱- درآمد کاشت و طراحی ناخن

این روزها خانم ها برای حتی کارهای روزمره حداقل فرنچ ناخن را برای زیبایی طبیعی ناخن های خود انجام میدهند. ترمیم های کاشت های ناخن و طراحی ناخن های خلاقانه از طرفدارانی بسیار برخوردار شده است. با گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن و اخذ مدرک فنی حرفه ای بین المللی می توانید در هر جای دنیا کسب درآمد کنید. با آرایشگاه های دیگر کار کنید یا سالن زیبایی ناخن خود را افتتاح نمایید. در آموزشگاه آرایشگری گل گیس، بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران، مربیان دلسوز همه فوت و فن کار ناخن را به هنرجویان می آموزند.

۲- درآمد گریم و میکاپ

با توجه به افزایش مدلینگ و توجه ویژه به آرایش صورت، درآمد میکاپ حرفه ای و  میکاپ و گریم عروس رقم های بسیار بالایی هستند. صنعت گریم و میکاپ طرفداران بسیاری جذب کرده است و اگر شم هنری خوبی دارید به سادگی با استفاده از مواد اصل می توانید بهترین درآمد را برای کسب و کار خود رقم بزنید. با گذراندن دوره آموزش میکاپ حرفه ای و  داشتن مدرک فنی حرفه ای بین المللی می توانید در هر آرایشگاه معتبر مشغول به کار شوید یا یک بیوتی بلاگر حرفه ای شوید.

آموزشگاه گل گیس، بهترین آموزشگاه میکاپ در تهران، بهترین خدمات را در با داشتن مجرب ترین مربیان به شما ارائه می کند.

۳- درآمد رنگ مو

رنگ مو از دیرینه مورد علاقه تمام رده سنین از نوجوان تا سالمند بوده است. با این پوشش انواع سن دخترانه تا زنانه، یکی از مواردی است که لاین رنگ و لایت مو را به رشته پردرآمد تبدیل کرده است. آموزش رنگ و لایت به خصوص بروزترین روش رنگ مو و تکنیک های ژورنال خوانی را در بهترین آموزشگاه رنگ مو در تهران بگذرانید، به سادگی می توانید به درآمدهای بسیار بالای ماهیانه برسید.

۴- درآمد مژه و ابرو

این شاخه به خصوص در ایران مورد توجه زیادی قرار گرفته است. بیوتی بلاگر ها با انجام این روش ها روی چشم و ابروی خود طرفداران بسیاری در فضای مجازی به خود اختصاص داده و به درآمدهای نجومی رسیده اند. با آموزش تکنیکی اکستنشن مژه و لیفت و لمینت و استفاده از لوازم اصل و خوب می توانید در این رشته پردرآمد جایگاه خوبی کسب کنید.

با داشتن مدرک مرتبط که هر آموزشگاهی ارائه نمی دهد، می توانید به سادگی به سایر آرایشگاه ها همکاری کنید یا برای خود کار کنید. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، بهترین آموزشگاه کاشت مژه در تهران، نیز مدرک اکستنشن مژه و ابرو به هنرجویان ارائه می دهد.

۵- درآمد بروز و بلید ابرو

خانم هایی که ابروهای متقارن یا کم پشت دارند طبق آمار زیبایی تعداد زیادی از قشر جامعه را به خود اختصاص داده اند. با آموزش فوق تخصصی میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو زیر نظر مدرسین المللی می توانید به درآمد بالایی برسید. با استفاده از روش های غیر تهاجمی با درد کم که مقبولیت زیادی دارد و به تناسب ترمیم آن دوباره به سراغ شما می آیند به درآمد بسیار بالایی می رسید. با دردست داشتن مدرک معتبر زیر نظر آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای می توانید به سادگی اطمینان مشتریان خود را جلب کنید.

رشته های دیگر مثل پاکسازی پوست و شینیون مو و …. نیز از درآمد های بالایی برخوردار هستند ولی طبق آمار آموزشگاه گل گیس، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران، ۵ رشته بالا متقاضی بسیار بالایی دارند.

درآمد آرایشگری زنانه تقریبی در چند کشور پرمهاجر

در اینجا به درآمد آرایشگری در چند کشورکه به تازگی آرایشگری مورد توجه قرار گرفته است می پردازیم:

درآمد آرایشگری زنانه در عمان

فردی که به عنوان آرایشگر در عمان کار می کند معمولاً حدود ۷۷۰ OMR در ماه درآمد دارد. دستمزدها از ۳۹۰ OMR (کمترین) تا ۱۱۸۰ OMR (بالاترین) متغیر است.

درآمد آرایشگری زنانه در ترکیه

فردی که به عنوان آرایشگر در ترکیه کار می کند معمولاً حدود ۳۵۸۰ TRY در ماه درآمد دارد. دستمزدها از ۱۹۰۰ TRY (کمترین) تا ۵۴۴۰ TRY (بالاترین) متغیر است.

 درآمد آرایشگری زنانه در کانادا

متوسط ​​حقوق آرایشگر در کانادا ۳۲۳۹۲ دلار در سال یا ۱۶.۶۱ دلار در ساعت است. موقعیت های اولیه از ۲۸۶۱۶ دلار در سال شروع می شود، در حالی که اکثر آرایشگران با تجربه تا ۴۴۸۵۰ دلار در سال درآمد دارند.

کسب و کارهای پردرآمد مرتبط با آرایشگری

 • افتتاح سالن زیبایی : با آموزش فوق تخصصی و کسب هفت مدرک آرایشگری زیر نظر آموزشگاه آرایشگری معتبر می توانید سالن زیبایی خود را افتتاح کنید.
 • مربی گری و آموزش آرایشگری: به عنوان مدرس می توانید در آموزشگاه های آرایشگری معتبر مشغول به کار شوید. لازمه آن داشتن مدرک پداگوژی و مربیگری است که بتوانید به درآمد های خوبی برسید.
 • بیوتی بلاگر در شبکه های اجتماعی: میتوانید به عنوان شخصی که می تواند میکاپ خوبی ارائه دهد با آموزش میکاپ و فوت و فن تخصصی به درآمد اقتصادی بالایی برسید. با آموزش درست و تخصصی و معرفی محصولات اصل طرفداران زیاد و درآمد بالایی کسب کنید.

با توجه به مواردی که گفته شد لازم است در آموزشگاه آرایشگری آموزش ببینید که طرح کسب و کارهای آرایشگری زنانه را مسلط است. در مسیر راه اندازی سالن زیبایی و سپس آموزشگاه آرایشگری قدم گذاشته است. آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران، در زمینه آموزش انواع خدمات آرایشی از جمله آموزش پردرآمدترین لاین آرایشگری پیش قدم بوده است.

بهترین و جدیدترین متد روز را با انواع سطح آموزشی مبتدی و حرفه ای برای شما بانوان عزیز فراهم نموده است. با رعایت اصول بهداشتی و کلاس های رفع اشکال رایگان هدف ما تربیت نه فقط آرایشگران حرفه ای بلکه هنرمندانی با ذوق و اصیل است تا صنعت زیبایی را به راستی زیباتر از قبل ارائه کنیم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *